Аксесуари для прання - купити в інтернет магазині «Акваль»

24 товари
499грн
449грн

Прищіпка — це прищіпка? 8197 ще раз! Розумні прищіпки Brabantia виготовлені на 100% із пластику, тому на них немає плям іржі. Їхній великий дзьоб дає змогу їм міцно триматися за вашу білизну, але не залишати слідів. На довершення всього, у наборі їх вісім. Прищіпки, які залишаються останніми!

439грн
395грн

Ретельно стирайте делікатні речі за допомогою мішка для прання Brabantia. Міцний сітчастий мішок, що захищає тонкий одяг і дрібні предмети гардероба під час прання, полоскання або віджимання. Проста у використанні застібка-блискавка навіть має спеціальну кришку для язичка, щоб захистити іншу білизну та вашу пральну машину. Маленький предмет, чудова ідея!

329грн
296грн

Губляться шкарпетки? Більше жодних проблем із цим пакетом для прання шкарпеток Brabantia. Сітчастий мішок, у якому можна зберігати до 4 пар шкарпеток разом під час прання, полоскання або віджимання. Вода проходить прямо крізь них, отже, ваші шкарпетки будуть ідеально чистими — і все враховано. Справжня економія шкарпеток.

549грн
494грн

Тримайте свої прищіпки для одягу близько — зберігайте до 150 штук у сумці для прищіпок Brabantia Premium Clothes Peg Bag. Прикріпіть його до роторної сушарки, волосіні, сушильної вішалки або брючного ременя, щоб тримати прищіпки під рукою. Цей міцний і надійний мішок для прищіпок має навіть шнур, що закривається, щоб зберегти прищіпки разом і в чистоті. Преміум якість!

559грн
503грн

Добре дбаєте про свою білизну та пральну машину? Продовжуйте в тому ж дусі під час прання кросівок — використовуйте цей мішок для прання кросівок Brabantia. Міцний сітчастий мішок, що захищає кросівки та вашу пральну машину під час прання, полоскання або віджимання. На блискавці навіть є спеціальна кришка для висувного язичка, щоб захистити іншу білизну та вашу пральну машину.

Немає в наявності
349грн
314грн

Ретельно стирайте делікатну річ за допомогою мішка для прання Brabantia. Міцний сітчастий мішок, що захищає тонкий одяг і дрібні предмети гардероба під час прання, полоскання або віджимання. Проста у використанні застібка-блискавка навіть має спеціальну кришку для язичка, щоб захистити іншу білизну та вашу пральну машину.Маленький предмет, чудова ідея!