Контейнер SNIPS 1,33 л Green (SN000806) Код 572712

 • 97грн

Матеріал харчовий пластик
Розмір 21 х 21 х8 см
Об'єм 1.5 л
Вага 0.29 кг

 • Складається з основного контейнера, підносу з відсіком для столового приладу, який витяягується і відсіком для акумулятора холоду, герметичної кришки з засувкою, ножа і вилки.
 • Опис

  Контейнер для ланчу дозволить дорослому або дитині поснідати в будь-якому зручному місці. Виконані в яскравих кольорах, контейнери серії Energy, прості у використанні. Практичний набір складається з самих необхідних предметів: власне контейнер з кришкою, яка герметично закривається, набір столових приладів, ємність для соусу, піднос, який розділяється і акумулятор холоду. Контейнер виготовлений з харчового поліпропілену, відомого високою ударною міцністю, 100% гідроізоляцією, низькій паро-, газопроникністю, стійкістю до агресивного середовища, перепадів температурних режимів і багаторазових вигинів. Краї кришки, щільно прилеглі до контейнера, виготовлені з Rubber пластика, який володіє гнучкістю і міцністю гуми, при цьому нетоксичний. Кришка оснащена системою герметичних засувок, які щільно фіксуються на корпусі.

  Столові прилади і ємність для соусу виконані з полістиролу, матеріалу, що володіє високою міцністю. Жодна з частин контейнера не містить бісфенол. Контейнер оснащений акумулятором холоду, який дозволяє довше зберігати їжу свіжою навіть в теплу погоду. Спеціальний піднос дозволяє не стикатися готової їжі зі столовими приладами, соусників і термоаккумулятором. Піднос розділений на відсіки для кожного з перерахованих предметів. Контейнер підходить для зберігання продуктів навіть в морозильній камері. Його можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

  Італійська компанія Snips міцно займає місце на ринку виготовлення кухонного начиння з 1973 року. Ось вже два покоління сім'ї П'яченца беруть на себе зобов'язання з виробництва функціонального, практичного і безпечного для здоров'я посуду. Унікальний синтез креативності, інновацій, сучасних технологій і естетичності щодня втілюється в готову продукцію. Весь процес виготовлення посуду та аксесуарів, починаючи з виникнення ідеї, розробки товару і закінчуючи його виробництвом, відбувається виключно в Італії.

 • Характеристики
  Матеріал
  Пластик
  Об’єм
  1-2 л.
  Тип
  ланч-бокс
  Форма
  Прямокутна
  Вид
  Один предмет
  Колір
  Зелений
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід