Контейнер SNIPS FISH 4 л (SN021475) Код 572723

 • 280грн

Матеріал харчовий пластик
Розмір 28.5 × 20.5 × 11 см.
Об'єм 4 л
Вага 460 г

 • Контейнер для зберігання і маринування риби і морепродуктів. Перфорована корзина, яка знімається, дозволяє стікати соку і маринаду на дно контейнера і сприяє циркуляції повітря в контейнері. Легко витягти м'ясо, не забруднюючи рук.
 • Колір блакитний, прозорий
 • Опис

  Контейнер для риби серії Aroma Savers - це оптимальний спосіб зберігання рибних стейків і філе. Перфорований кошик, який знімається, дозволяє стікати маринаду або зайвій волозі на дно контейнера, а вільна циркуляція повітря дозволяє продуктам довше залишатися свіжими. На кришці контейнера зображена риба.

  Контейнер виготовлений з САН-пластика, прозорого матеріалу, що володіє поліпшеними механічними властивостями. САН-пластик стійкий до слабких кислот, розчинів лугів і солей, спиртів, води. Кришка контейнера виконана з харчового поліпропілену, відомого високою ударною міцністю, 100% гідроізоляцією, низькій паро-, газопроникністю, стійкістю до агресивного середовища, перепадів температурних режимів і багаторазових вигинів. Края кришки, щільно прилеглі до контейнера, виготовлені з Rubber пластика, який володіє гнучкістю і міцністю гуми, при цьому нетоксичний. Герметична кришка дозволяє зберігати аромати незмінними протягом тривалого часу. Жодна з частин контейнера не містить бісфенол. Контейнери серії Aroma Savers підходять для зберігання свіжих продуктів навіть в морозильній камері. Їх можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

  Італійська компанія Snips міцно займає місце на ринку виготовлення кухонного начиння з 1973 року. Ось вже два покоління сім'ї П'яченца беруть на себе зобов'язання з виробництва функціонального, практичного і безпечного для здоров'я посуду. Унікальний синтез креативності, інновацій, сучасних технологій і естетичності щодня втілюється в готову продукцію. Весь процес виготовлення посуду та аксесуарів, починаючи з виникнення ідеї, розробки товару і закінчуючи його виробництвом, відбувається виключно в Італії.
  Політика постійного впровадження інновацій компанії Snips призвела до прийняття нової технології нанесення ідентифікуючих міток. Дана методика була розроблена шведськими інженерами і отримала назву In-Mould Labeling (IML), що можна перевести як "вплавляемая етикетка". У процесі лиття пластику під тиском два різних матеріалу сформуються разом, що дозволяє виготовляти навіть складні художні деталі, які з часом не зношуються. Дана технологія дозволила Snips розміщувати такі нестираються мітки на своїх контейнерах, які дозволяють швидко ідентифікувати вміст ємності.

 • Характеристики
  Матеріал
  Пластик
  Об’єм
  2-5 л.
  Тип
  класичний контейнер
  Форма
  Прямокутна
  Вид
  Один предмет
  Колір
  Синій
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід