Контейнер SNIPS с охладителем 7 л Maxi (SN044987) Код 572741

 • 324грн

Матеріал харчовий пластик
Розмір 43 х 27.5 х 10.5 см
Об'єм 7 л
Вага 0.592 кг

 • Набір складається з основного контейнера, 2 акумуляторів холоду, решітки, кришки з засувкою і великий ручки для зручності перенесення.
 • Опис

  Контейнер для пікніка серії Take Away дозволить перевозити готову їжу, і збереже свіжість продуктів строком до 2 годин. Практичний набір складається з найнеобхідніших предметів: об'ємний контейнер, з кришкою, яка щільно закривається, (з засувкою і ручкою), розділяючою решіткою і 2 акумуляторами холоду. Контейнер, кришка і грати виготовлені з харчового поліпропілену, відомого високою ударною міцністю, 100% гідроізоляцією, низьку паро-, газопроникність, стійкістю до агресивного середовища, перепадів температурних режимів і багаторазових вигинів.

  Кришка оснащена системою герметичних засувок, які щільно фіксуються на корпусі. Велика зручна ручка добре лежить в руці, дозволяючи переносити контейнер з продуктами. Решітка відокремлює продукти від термоаккумуляторов, а так само сприяє вільній циркуляції повітря. Жодна з частин контейнера не містить бісфенол. Контейнер оснащений двома акумуляторами холоду, які дозволяють зберігати їжу свіжою терміном до 2-х годин. Контейнери серії Take Away підходять для зберігання продуктів навіть в морозильній камері. Їх можна мити в посудомийній машині.

  Італійська компанія Snips міцно займає місце на ринку виготовлення кухонного начиння з 1973 року. Ось вже два покоління сім'ї П'яченца беруть на себе зобов'язання з виробництва функціонального, практичного і безпечного для здоров'я посуду. Унікальний синтез креативності, інновацій, сучасних технологій і естетичності щодня втілюється в готову продукцію. Весь процес виготовлення посуду та аксесуарів, починаючи з виникнення ідеї, розробки товару і закінчуючи його виробництвом, відбувається виключно в Італії.

 • Характеристики
  Матеріал
  Пластик
  Об’єм
  5-10 л.
  Тип
  класичний контейнер
  Форма
  Прямокутна
  Вид
  Один предмет
  Колір
  Прозорий
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід