Контейнер SNIPS в наборі 1,5 л (SN033036) Код 572715

 • 276грн

Матеріал харчовий пластик
Розмір 21 х 21 х 7.5 см
Об'єм 1.5 л
Вага 0.29 кг

 • Набір з герметичним охолоджуючим контейнером. Складається з основного контейнера, підносу, який витягується, з відсіком для столового приладу і відсіком для акумулятора холоду, герметичної кришки з засувкою, ножа і вилки
 • Опис

  Контейнер для ланчу серії Take Away - це зручний спосіб з'їсти свій сніданок в будь-якому зручному для Вас місці. Практичний набір складається з самих необхідних предметів: власне контейнер з кришкою, яка герметично закривається, набір столових приладів, ємність для соусу, піднос, який розділяється  і акумулятор холоду. Контейнер виготовлений з САН-пластика, прозорого матеріалу, що володіє поліпшеними механічними властивостями. САН-пластик стійкий до слабких кислот, розчинів лугів і солей, спиртів, води. Кришка контейнера виконана з харчового поліпропілену, відомого високою ударною міцністю, 100% гідроізоляцією, низьку паро-, газопроникність, стійкістю до агресивного середовища, перепадів температурних режимів і багаторазових вигинів. Краї кришки, щільно прилеглі до контейнера, виготовлені з Rubber пластика, який володіє гнучкістю і міцністю гуми, при цьому нетоксичний. Кришка оснащена системою герметичних засувок, які щільно фіксуються на корпусі.

  Столові прилади і ємність для соусу виконані з полістиролу, матеріалу, що володіє високою міцністю. Жодна з частин контейнера не містить бісфенол. Контейнер оснащений акумулятором холоду, який дозволяє довше зберігати їжу свіжою навіть в теплу погоду. Спеціальний піднос дозволяє не стикатися готової їжі зі столовими приладами, соусників і термоаккумулятором. Піднос розділений на відсіки для кожного з наведених предметів. Контейнери серії Take Away підходять для зберігання продуктів навіть в морозильній камері. Їх можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

  Італійська компанія Snips міцно займає місце на ринку виготовлення кухонного начиння з 1973 року. Ось вже два покоління сім'ї П'яченца беруть на себе зобов'язання з виробництва функціонального, практичного і безпечного для здоров'я посуду. Унікальний синтез креативності, інновацій, сучасних технологій і естетичності щодня втілюється в готову продукцію. Весь процес виготовлення посуду та аксесуарів, починаючи з виникнення ідеї, розробки товару і закінчуючи його виробництвом, відбувається виключно в Італії.

 • Характеристики
  Матеріал
  Пластик
  Об’єм
  1-2 л.
  Тип
  класичний контейнер
  Форма
  Квадратна
  Вид
  Один предмет
  Колір
  Прозорий
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід