Набір Zip-пакетів для вакуумування з адаптером CASO, 20 шт Код 573150

 • 1 000грн

Тип пакет
Сумісність Caso
Для моделей VC9, VC10, VC100, VC200, VC300, VA14, VC90, VC330, VM90, FastVac 3000, FastVac 4000, FastVac 4004, FastVac 4008, FastVac 1000, FastVac 1200
Кількість в комплекті 20 шт.
Особливості підходять для використання в СВЧ, підходять для готування за технологією Су Вид

 • Опис

  Пакети для вакуумування CASO з ZIP-замком подовжують термін зберігання продуктів завдяки тому, що у вакуумному середовищі різко знижується можливість розвитку шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Вакуумні пакети зберігають свіжість, аромат, смак і колір продуктів.

  Пакети CASO сертифіковані і безпечні для здоров'я. Вироблені з багатошарового міцного матеріалу, можуть використовуватися в мікрохвильовій печі, захищають продукти від морозного опіку при зберіганні в морозильній камері.

  З пакетами для вакуумування зручно зберігати свіжі овочі і фрукти, невикористані продукти, напівфабрикати, маринувати м'ясо і рибу, робити заготівлі.

  Процес упаковки легкий і займає небагато часу. Для того, щоб використовувати пакети CASO з ZIP-замком, потрібно придбати вакууматор.

  Ще одним з плюсів вакуумування є доступність приготування страв методом Су-вид. Інноваційний спосіб приготування методом су-від полягає в тому, що їжа готується під впливом води невисокої температури (зазвичай вона не перевищує 70 °С) в завакуумованому пакеті. Така температура води і в той же час відсутність її взаємодії з продуктами, зберігає всі корисні речовини і робить страву надзвичайно ніжним і соковитим

 • Характеристики
  Тип приладу
  Плівка і пакети
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід