Пакети для вакуумування CASO 27,5x600 см, 2 шт. Код 573154

 • 913грн

Тип рулон
Сумісність Caso
Для моделей універсальні
Кількість в комплекті 2 шт.
Особливості підходять для використання в СВЧ, підходять для готування за технологією Су Вид, багаторазові
Ширина 28 см
Довжина 600 см

 • Опис

  Плівки для вакуумування CASO подовжують термін зберігання продуктів завдяки тому, що у вакуумному середовищі різко знижується можливість розвитку шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Вакуумні плівки зберігають свіжість, аромат, смак і колір продуктів.

  Плівки CASO сертифіковані і безпечні для здоров'я. Вироблені з багатошарового міцного матеріалу, можуть використовуватися в мікрохвильовій печі, захищають продукти від морозного опіку при зберіганні в морозильній камері.

  З плівками для вакуумування зручно зберігати свіжі овочі і фрукти, невикористані продукти, напівфабрикати, маринувати м'ясо і рибу, робити заготівлі.

  Процес упаковки легкий і займає небагато часу. Для того, щоб використовувати плівки CASO, потрібно придбати вакууматор.

  Ще одним з плюсів вакуумування є доступність приготування страв методом Су-вид. Інноваційний спосіб приготування методом су-від полягає в тому, що їжа готується під впливом води невисокої температури (зазвичай вона не перевищує 70 °С) в завакуумованому пакеті. Така температура води і в той же час відсутність її взаємодії з продуктами, зберігає всі корисні речовини і робить страву надзвичайно ніжним і соковитим.

 • Характеристики
  Тип приладу
  Плівка і пакети
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід