Графини та глечики - купити в інтернет магазині «Акваль»

115 товарів
2 405грн
2 165грн

об'єм 730 мл, висота 20,3 см, діаметр 6,4 смМатеріал: жароміцне склоМожна мити в посудомийній машиніПідходить для мікрохвильової печіПриваблива, проста формаЗручний і універсальний

3 392грн
3 053грн

об'єм 1,29 л, висота 24,8 см, діаметр 9,3 смМатеріал: жароміцне склоМожна мити в посудомийній машиніПідходить для мікрохвильової печіПриваблива, проста формаЗручний і універсальний

Святкове застілля в сім'ї або ділова вечеря в ресторані - це гарний настрій кожного присутнього, обмін планами і новинами, красиво прибраний банкетний стіл. На ньому - не тільки вишукані страви, приготовані руками дбайливою господинею або майстер-шефом, але і стильний посуд, в якому подається їжа та напої. Важливу роль в оформленні столу мають ємності, в яких подаються напої. Вони підкреслюють стиль оздоблення, роблять стіл по-справжньому яскравим і цікавим, традиційним і десь самобутнім. Хочете зробити святкові трапези в будинку або на території власного ресторану готелю особливими? Розгляньте каталог з моделями, порівняйте і прийміть рішення купити графин певної торгової марки.

Його величність Графин: особливості і багатство пропозиції

Компанія Акваль пропонує купити красивий графин для будь-яких потреб. Кожна модель має свою історію, створена майстрами з любов'ю і теплом. Важливий момент-різноманіття вибору за допомогою зручних фільтрів, які допоможуть вибрати предмет посуду згідно об'єму (від 0,23 до 1,9 л), виробнику і матеріалу.

Найчастіше графини для міцних алкогольних напоїв виготовляють з кришталю або скла. Це дає можливість насолодитися яскравим відтінком напою, його кришталевою прозорістю і грою відблисків світла в напої. Щільно прилягає пробка дозволяє зберегти аромат протягом усього застілля.

При цьому графини для спиртного можна вибрати старовинної класичної форми або віддати перевагу інноваційним від сучасних виробників. Перші виготовляє ТМ Bohemia, другі - ТМ Reidel,Reed and Barton, Emsa, Schott Zwiesel Pure. З каталогу можна вибрати:

  • графини для міцних алкогольних напоїв. Вони відрізняються меншим об'ємом і виконані з прозорих матеріалів;
  • графини/глечики для води, молока, компоту;
  • декантер для вина.

Відмінне рішення - розташування графина з коньяком, бурбоном, віскі або горілкою на окремому підносі. Це дозволить швидко перенести міцний напій в бібліотеку, кабінет або більярдний зал. І продовжувати насолоджуватися напоєм!

Самобутність або новаторство: вибір глечика

Глечик для води - обов'язковий атрибут кожного будинку або офісу, муніципальної установи. Він - "красень" з широким горлом, прозорий - створений зі скла або кришталю, покликаний вгамовувати спрагу напоєм, який міститься всередині.

Але для деяких гарні глечики від ТМ Reidel, Churchill, Alfi Dan або Katie Alice = це повноцінний декоративний предмет посуду, який створює настрій. Тут головне - вибрати стиль. Такі моделі - це фарфор, кераміка, глина, яскраві візерунки, малюнки та орнаменти. Відмінне рішення для вечірки в стилі прованс або кантрі!

Але можна звернути увагу і на сучасні моделі. Вони притягують погляд не тільки незвичайною формою, але і багатофункціональними "фішками". Серед останніх - можливість охолодження і вміст напою в охолодженому стані до 4-х годин.

Оцініть палітру кольорsd власної столового посуду, її стилістичний напрямок, співвіднесіть цей вибір з розмахом торжества-і виберіть глечики і графини, які вразять і домочадців, і гостей. Зробити кожне свято трохи яскравіше так просто!