Контейнер SNIPS AROMA 1 л (SN021435) Код 572719

  • 131грн

Матеріал харчовий пластик
Об'єм 1.0 л

  • Контейнер для зберігання фруктів і овочів. Підходить для заморожування і використання в мікрохвильовці. Герметична кришка.
  • Опис

    Контейнер для зберігання фруктів, овочів, бобових, трав і спецій серії Aroma Savers - чудовий спосіб продовжити свіжість продуктів на тривалий час. Контейнер виготовлений з САН-пластика, прозорого матеріалу, що володіє поліпшеними механічними властивостями. САН-пластик стійкий до слабких кислот, розчинів лугів і солей, спиртів, води.

    Кришка контейнера виконана з харчового поліпропілену, відомого високою ударною міцністю, 100% гідроізоляцією, низьку паро-, газопроникністю, стійкістю до агресивного середовища, перепадів температурних режимів і багаторазових вигинів. Края кришки, щільно прилеглі до контейнера, виготовлені з Rubber пластика, який володіє гнучкістю і міцністю гуми, при цьому нетоксичні. Герметична кришка дозволяє безпечно переносити навіть рідку їжу. Жодна з частин контейнера не містить бісфенол. Контейнери серії Aroma Savers підходять для зберігання свіжих продуктів навіть в морозильній камері. Їх можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

    Італійська компанія Snips міцно займає місце на ринку виготовлення кухонного начиння з 1973 року. Ось вже два покоління сім'ї П'яченца беруть на себе зобов'язання з виробництва функціонального, практичного і безпечного для здоров'я посуду. Унікальний синтез креативності, інновацій, сучасних технологій і естетичності щодня втілюється в готову продукцію. Весь процес виготовлення посуду та аксесуарів, починаючи з виникнення ідеї, розробки товару і закінчуючи його виробництвом, відбувається виключно в Італії.

  • Характеристики
    Матеріал
    Пластик
    Об’єм
    1-2 л.
    Тип
    класичний контейнер
    Форма
    Прямокутна
    Вид
    Один предмет
    Колір
    Прозорий
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід