Набор столовых приборов SALVINELLI GRAND HOTEL PANORAMICA 24 предмета (P24HO) Код 581556

 • 3 208грн

Матеріал нержавіюча сталь 18/10
Товщина 4 мм
Набір ложка чайна – 6 шт, ложка столова – 6 шт, виделка столова – 6 шт, Ніж столовий – 6 шт.
Особливості дзеркальна поліровка
Колір сталевий
Посудомийна машина так

 • Опис

  Історія розвитку і прогресу компанії Salvinelli це перш за все історія досвіду, переданого з покоління в покоління. Перша фабрика "Salvinelli Brothers" почала свою історію як невелике виробництво в гаражі біля будинку з виготовлення прес-форм для столових приладів. Її засновниками стали брати Костанцо і Фаустіно Сальвинелли в 1964 році. На сьогоднішній день компанія має близько 5000 квадратних метрів виробничих площ.

  Протягом більше 50 років компанія присвячує свою творчу енергію на виробництво високоякісних столових приладів. Компанія пропонує понад 40 моделей столових приладів (все Зроблено в Італії) з поліпшеної сталі 18/10 товщиною до 5 мм В даний час компанією управляє третє покоління – онуки Сальвинелли, які шанують досвід батьків, але в той же час вводять нові професійні ініціативи.

  Результат Salvinelli – прекрасний асортимент красивих і досконалих продуктів. Мета компанії полягає в поширенні італійського стилю на кожному столі! Її увагу до деталей, прагнення до досконалості, використання знань експертів зливається з досвідом роботи багатьох поколінь.

 • Характеристики
  Тип приладів
  Набори приладів
  Кількість персон
  6
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід